Tiki Kart 3D

Tiki Kart 3D 5.9.1

Sympatyczna gra wyścigowa na Android

Zalety

  • Łatwe sterowanie za pomocą akcelerometru
  • Możliwość wyłączenia szczegółów grafiki
  • Ciekawa muzyka

Wady

  • Większość opcji jest płatna
  • Mała dynamika wyścigów

Dobry
7

Tiki Kart 3D to darmowa gra wyścigowa na smartfony z systemem Android. Wyróżnia się ładną grafiką, łatwym sterowaniem i wysoką grywalnością. Jeśli lubisz dobrą zabawę i mało skomplikowane gry, to Tiki Kart 3D na pewno przypadnie Ci do gustu.

W Tiki Kart 3D ścigamy się czymś co przypomina gokarty, zrobione z palmy i orzecha kokosowego. Trasy wyścigów osadzone są na wulkanicznej wyspie, a kierowca wygląda na postać żywcem wyjętą z gry Montezuma Return.

W grze mamy do wyboru dwa tryby gry: trening lub opcję przypominającą tryb kariery. W tym drugim możemy pokonywać kolejne trasy i ścigać się z innymi zawodnikami. Oczywiście istnieje także możliwość ulepszania swojego pojazdu, niestety większość opcji jest płatna. Można w Tiki Kart 3D grać i bez kupowania dodatków, ale w ten sposób szybko się nam znudzi.

Podczas jazdy łatwo natrafić na różnego rodzaju bonusy. Dzięki nim przyspieszymy swój pojazd lub zostawimy pułapkę na przeciwników. Same trasy są dosyć szerokie i nie należą do trudnych.

Graficznie Tiki Kart 3D przedstawia się nie najgorzej. Animacje są płynne, a jeśli dysponujecie starszym modelem telefonu to część wodotrysków da się wyłączyć. Muzyka doskonale wpisuje się w klimat produkcji i może się podobać.

Tiki Kart 3D to średnia produkcja. Nie zadowoli prawdziwych wyścigowych wyjadaczy, ale to nie jest też gra skierowana dla nich. Osobiście z chęcią wrócę do Tiki Kart 3D w chwilach nudy, ale na pewno nie będę za grą tęsknił.

Tiki Kart 3D

Download

Tiki Kart 3D 5.9.1

Opinie użytkowników o Tiki Kart 3D